(17.05.2023) Rajdy samochodowe są rozgrywane na rozległym terenie, nie da się więc na własne oczy zobaczyć każdego kierowcy i wszystkich odcinków specjalnych. Jak zatem podczas ORLEN 79. Rajdu Polski nie przeoczyć najważniejszych momentów? Poniżej znajdziecie kilka propozycji, dzięki którym żadna istotna informacja was nie ominie!

Strona internetowa www.fiaerc.com

Na stronie mistrzostw znajdziecie wszelkie niezbędne informacje na temat zawodników, rajdów, punktacji, a także najświeższe wiadomości po każdej pętli rajdu. Oczywiście nie zabraknie wyników na żywo, zdjęć i najciekawszych materiałów wideo.

WRC+ www.wrc.com

Od sezonu 2022 promotorem europejskiego czempionatu jest WRC Promoter, który w mistrzostwach świata wdrożył rewolucyjną platformę WRC+ All Live. Jej użytkownicy mają dostęp do internetowych transmisji na żywo z wszystkich odcinków specjalnych, map z licznymi danymi, a także nagrań z kamer pokładowych czy skrótów z poszczególnych sekcji rajdu. Nowy promotor włączył także do usługi WRC+ rundy FIA ERC, w tym ORLEN 79. Rajd Polski.

Patroni medialni imprezy

Najświeższych informacji dotyczących imprezy dostarczą wam patroni medialni ORLEN 79 Rajdu Polski, czyli stacje radiowe RMF FM i RMF Maxx. Licznych materiałów dotyczących rajdu nie zabraknie również na www.rmf24.pl i www.rmf.fm. Bardzo dużo uwagi na www.interia.pl poświęca rajdowi portal Interia, nowy patron medialny imprezy. Kanał telewizyjny Motowizja, już drugi rok z rzędu będzie transmitował na żywo wszystkie odcinki polskiego klasyka. Bezpośrednie relacje z wszystkich oesów z komentarzem w języku polskim zostaną wzbogacone materiałami o charakterze magazynowym. Harmonogram czasowy wszystkich transmisji czyli tzw. ramówka na www.motowizja.pl

Strony internetowe rajdu i mistrzostw Polski

Po najświeższe informacje na temat tego, co dzieje się na mazurskich szutrach, zaglądajcie także na stronę rajdu: www.rajdpolski.pl. oraz mistrzostw Polski www.rsmp.pl

Facebookowe profile

Przed zawodami na Mazurach do grona stron, które lubicie i obserwujecie, koniecznie dodajcie facebookowe profile Rajdu Polski i Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Siła obrazu, czyli Instagram

Rajdy samochodowe to niesamowite emocje zamrożone w kadrze – na zdjęciach, które mówią więcej niż tysiąc słów. Te najlepsze zobaczycie na instagramowych profilach Rajdu Polski i mistrzostw Polski. Szukajcie @rallypoland i @rsmppl.

Udostępnij.