(28.05.2024) Kraina Wielkich Jezior Mazurskich to nie tylko spektakularne, uwielbiane przez zawodników i kibiców odcinki specjalne, lecz przede wszystkim ponadnarodowe dobro. Dlatego tak ważne jest, by cieszyć się ORLEN 80. Rajdem Polski odpowiedzialnie, a co za tym idzie – z jak największym poszanowaniem środowiska naturalnego. Mazury to cud natury, zrób wszystko, aby zachować ich piękno!

Organizator Rajdu Polski zgodnie z decyzją FIA o przyznaniu temu wydarzeniu rangi mistrzostw świata w sezonie 2024, świadomie zadeklarował swoje zaangażowanie w prowadzenie odpowiedzialnej polityki społeczno-środowiskowej. Będzie się to odbywać poprzez podejmowanie wszelkich działań minimalizujących wpływ wydarzenia na środowisko.

Więcej na temat ochrony środowiska podczas ORLEN 80. Rajdu Polski, w tym także pełny tekst polityki środowiskowej znajdziecie na stronie internetowej zawodów, w zakładce Ekologia. Jednocześnie apelujemy do wszystkich kibiców o włączenie się w działania na rzecz ochrony środowiska, m.in. poprzez przestrzeganie zasad wyszczególnionych na załączonej grafice. Dziękujemy!

Udostępnij.