Regulamin dla kibiców

 1. Trasa wszystkich odcinków specjalnych PZM 76. Rajdu Polski jest biletowana. Bilety są do nabycia w przedsprzedaży internetowej, w Punktach Informacji Kibica w Mikołajkach oraz przy wejściu na każdy odcinek specjalny (w punktach kontroli biletów).
 2. Zakup biletu uprawnia do przebywania w wyznaczonych strefach kibica, których lokalizacja podana jest w Informatorze Rajdu oraz na jego stronie internetowej. Zabronione jest wchodzenie bez zgody właścicieli na tereny prywatne nie przeznaczone dla publiczności oraz niszczenie mienia prywatnego, w tym upraw rolnych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody i roszczenia osób, które będą przybywać na trasie rajdu poza wyznaczonymi przez Organizatora strefami.
 3. Kibice zobowiązani są przestrzegać wszystkich poleceń i instrukcji służb porządkowych. W szczególności zabronione jest wchodzenie na trasę odcinka specjalnego oraz przebywanie w miejscach niebezpiecznych oznaczonych specjalnymi tabliczkami lub taśmą ostrzegawczą.
 4. Parkowanie samochodów dozwolone jest na przygotowanych przez Organizatora parkingach oraz wyznaczonych przez Organizatora fragmentach dróg. Zabronione jest parkowanie na drogach ewakuacyjnych. Wszystkie tego typu przypadki zostaną zgłoszone do stosownych organów a pojazdy blokujące przejazd takimi drogami będą odholowane na koszt właściciela.
 5. Organizator w porozumieniu z Polską Agencją Żeglugi Powietrznej dokonał wyłączenia z ruchu przestrzeni powietrznej nad całym obszarem rajdu. Naruszenie przepisów dotyczących ruchu lotniczego jest przestępstwem i może prowadzić do poważnych następstw. Dotyczy to również korzystanie z dronów bez uzyskania stosownych zgód.
 6. Z konieczności zakupu biletu zwolnione są dzieci w wieku do 12 lat pozostające pod opieką osoby dorosłej posiadającej bilet. Zabronione jest pozostawianie dzieci bez stosownej opieki i nadzoru.
  •  


 •  

 •  

 •   
   

 •    
   
 •  


 •  


 •  


 •  

PZM 76th Rally Poland - Newsfeed LEG 2

PZM 76. Rajd Polski - Etap 2

Kalendarz 2021

06-08.05.

Rajd Azorów

18-22.06.

ORLEN 77. Rajd Polski

01-03.07.

Rajd Lipawy

23-25.07.

Rajd Roma Capitale

27-29.08.

Rajd Barum Czech Zlín

24-26.09.

Rajd Serras de Fafe e Felgueiras

22-24.10.

Rajd Węgier

18-20.11.

Rajd Wysp Kanaryjskich